Deelnemende cafe's

Drie vuisten Gorinchem

Pogo Gorinchem

Cafe t Uyltje Gorinchem

Cafe Old Dutch Gorinchem



 Seizoen 2017-2018
De inschrijving voor het nieuwe seizoen is weer geopend.
KLIK HIER
Geplaatst op 03-07-2017 14:54:19

 Darttoernooi

Zomerranking Gorinchem

Datum: zondag 30 juli, vrijdag 11 augustus, zondag 27 augustus, zondag 10 september.
Aanvang 14.00 uur
Inschrijven tot 13.45 uur
Kosten 5 euro
Finaledag zondag 17 september
Locatie: De Drie Vuisten, Parallelweg 19a, Gorinchem
Inschrijfgeld gaat in een pot en wordt verdeelt op de Finaledag.
Plaatsing voor Finaledag is minimaal 5 x deelnemen aan de ranking
de beste 16 speler plaatsen zich voor de finaledag.
Bij voldoende deelname dames, aparte dames ronde.

Geplaatst op 17-07-2017 08:36:28

 DIG Beker
Finales zondag 7 mei  seizoen 2016-2017 in Cafe 't Uyltje

Uitslag winnaarsronde:

1. Vuistjes
2. Crazy Eagles
Uitslag verliezersronde:
1. 3 Bier 1 Baco
2. De Jokers

Kampioen Competitie 2016-2017 Crazy Eagles


Winnaarsronde Beker 2016-2017 Vuistjes


Verliezersronde 2016-2017 3 Bier 1 Baco


Hoogste Finish (158) Meeste 180-ers (7x) Competitie 2016-2017 Sven Bonthuis

Geplaatst op 09-05-2017 21:38:58

 Belangrijk mededeling !!!
TOP 16 / TOP 6 Toernooi

Top16 en Top6 was een succes, nadat iedereen binnen was werd er even een welkomswoord gesproken door Raffaele, daarna begonnen de poule wedstrijden en die verliepen best vlot, ook de dames waren bijna gelijktijdig klaar met de heren.
Daarna volgde de kwartfinales bij de heren en de halve finales bij de dames.
Alida vd Spoel en Jessica vd Berg gingen bij de dames door naar de finale.
Bij de halve-finale winnaarsronde was het Sven tegen Gert-jan en Daniel tegen Roberto, in de verliezersronde ging het tussen Nick tegen Jeroen en Marcel tegen Eva.
Uiteindelijk won Gert-Jan ruim van Sven en wist ook Roberto Daniel te verslaan, zodat de Finale winnaarsronde ging tussen Gert-Jan en Roberto. In de verliezersronde had Jeroen gewonnen en ook Eva wist haar partij te winnen zodat daar de finale ging tussen Jeroen en Eva. Onderstaand is de uitslag van deze gezellige Top16 / Top6 avond, Uiteraard willen we de Drie Vuisten nogmaals bedanken voor het verzorgen van deze avond

Winnaarsronde:
1. Gert-Jan Steenis
2. Roberto Gusso
3/4 Sven Bonthuis, Daniel v Boxtel
5/8 Klaas Jacobs, Norman Prins, Raymond v Veen, Rene Wiersma

Verliezersronde:
1. Jeroen Hut
2. Eva Sullivan
3/4 Nick Bouthoorn, Marcel Boogaert
5/8 Huib Bars, Richard de Koning, Jasper Bergakker, Ruud Zillig

Dames Top6:
1. Alida vd Spoel
2. Jessica vd Berg
3/4 Sylvia Paans, Chantal Pierhagen
5/8 Gaby vd Broek, Petra vd Galien
Geplaatst op 29-04-2017 04:38:36

 Spelers mutaties
Nieuwe Spelers
17.009 Ruud Zillig ( Crazy Eagles )

Mutaties:
15.001 Bianca  Legemaate  verhuist van FIT naar Uitslovers
15.013 Roberto Peverelli verhuist van Crazy Eagles naar de Vuistjes
12.028 Patrick Schutter verhuist van Crazy Eagles naar Magpies
14.009 Michel Westerink verhuist van FIT naar Crazy Eagles

Captains:
Michel & Gaby vd  Broek nemen tijdelijk het captainschap over van Hennie Mosman

nieuwe spelers
damian jakobs 17.010 FIT.
jan osselen 17.011 FIT
rob paans 17.012 FIT
michael v doorn 17.013 VOSJES1
Geplaatst op 20-04-2017 06:36:50